Hakkımızda

1975 yılından bu yana uluslararası taşımacılık sektörünün önde gelen firmaları arasında yer alan NALÇACILAR NAKLİYAT A.Ş., uzun yılların verdiği tecrübe birikimi ile ticari hayatını sürdürmektedir.

Uluslararası Kara Taşımacılığı’nda profesyonel ekip, depo, antrepo ve proje taşımalarında siz kıymetli müşterilerimizin 1 kg ile 1000 ton tek parça yükünü taşıyabilecek düzeyde ve donanımdadır.

Oldukça çetin bir rekabetin yer aldığı bir sektörde ayakta kalabilmek ve zaman içinde sağlıklı bir gelişim çizgisi izlemek, bizi sektörümüzde önemli bir konuma getirmiştir. Bu başarımızın altında çok çalışmanın, güvenilir olabilmenin ve hepsinin üstünde yaptığımız hizmetlerin, müşterimizi her açıdan tatmin edebilmesi yatmaktadır.

Uluslararası taşımacılık sektöründe geniş hizmet çeşitliliğine ulaşan NALÇACILAR NAKLİYAT A.Ş., en ileri teknoloji sistemleriyle donatılmış araçları ile en gelişmiş hizmet tekniklerini uygulamaktadır. Böylece yılların deneyimini, titiz kalite kontrol ile bağdaştıran firmamız yalnızca bilinçli ithalatçı – ihracatçının değil, aynı zamanda kaliteli ve hesaplı hizmet arayan müşterilerimizin takdirini kazanmıştır.

Ferhatpaşa Mah. Gazi Paşa Cad. No:77 Kat:1 Daire:3-4 34888 Ataşehir / İstanbul
Tel: +90 (216) 471 30 40 Faks: +90 (216) 471 30 39